Banketi - Svētku galds Tavam pasākumam

Banketi - Svētku galds Tavam pasākumam

TERRA ir veselīgs ikdienas restorānskas jau vairākus gads darbojas Rīgas centrā un regulāri klāj galdus dažādos pasākumos - no lietišķām uzkodām biznesa konferencēs līdz pat kāzām brīvā dabā. 

 

Mēs piedāvājam izbraukuma banketuspiegādājot cienastu uz Tavu pasākuma vietu - pilsētā vai zaļā pļavāLielākus un mazākus banketus, varam uzrīkot arī pie mums, TERRĀ.  

 

VESELĪGS 

Pašu svaigi gatavots ēdiens bez mākslīgajām piedevām, turklāt sezonas laikā vairums dārzeņu nāk no mūsu pašu saimniecības Kuldīgas novadā. 

 

DAUDZVEIDĪGI GARŠĪGS 

Mūsu saknes ir Latvijā, bet iedvesma nāk no visas pasaules, tāpēc aicinām līdzi aizraujošos ceļojumos garšas pasaulē. 

 

GAUMĪGS 

Svaigs, krāsains, pārdomāti noformēts un ar prieku pasniegts ēdiens garšo vēl labāk. Parasti servējam uz koka dēlīšiem, bet, ja kopējais pasākuma noformējums prasīs porcelāna šķīvjus, būs! 

 

 

TERRA piedāvā JAU GATAVU uzkodu ēdienkarti, no kuras vari izvēlēties sev vēlamās uzkodas un sakomplektēt tās, kā pašam tīk, bet, ja tev ir citas vēlmes vai ierosinājumi Tavam uzkodu galdam, priecāsimies to izrunāt un atrast risinājumu visam, ko vien Tava gastronomiskā sirds kāro! 

 

PASŪTI UZKODAS ŠEIT 

 

Lai saņemtu pilno uzkodu piedāvājumu ar vairāk  40 dažādiem uzkodu veidiem un cenām, zvani vai raksti 29628028 , banketi@terra-restorani.lv