Jaunums! Grupas pasūtījumi - pasūti kopā ar kolēģiem, būs izdevīgāk!

Sasniedz bezmaksas piegādes slieksni, izmantojot grupas pasūtījumus.

 

Grupas pasūtījumu veikšana ļaus ietaupīt Tev laiku, jo sava pasūtījuma izvēli vari veikt no sava datora vai telefona, bet pusdienas varēsi baudīt mājās vai ofisā kopā ar draugiem vai kolēģiem.

 

Grupas pasūtījumu veikšana ir jaunums Latvijas tirgū un citi ēdienu piegādātāji šādu pakalpojumu nenodrošina.

 

 

1. Lai veiktu grupas pasūtījumu, dodies uz mūsu mājas lapas sadaļu “Veic pasūtījumu šeit”;

 

2. Izvēlies piegādes veidu “Mana adrese”;

 

2. Kad ievadīsi savu adresi, ieliec ķeksīti pie “Grupas pasūtījums”;

 

3. Tad sakomplektē savu pasūtījumu un nonākot sadaļā “Pasūtījuma kopsavilkums”, Tu varēsi norādīt laiku, līdz cikiem ļausi draugiem pievienoties savam pasūtījumam. TERRA Tavu pasūtījumu saņems un sāks apstrādāt, kad būs beidzies Tavs norādītais pievienošanās laiks.

 

4. Tad pabeidz savu pasūtījumu un apmaksā to. Sākotnēji pie apmaksas Tev tiks pieskaitīta piegādes maksa, bet, ja grupas kopējais pasūtījumu apmērs sasniegs bezmaksas piegādes slieksni, tad mēs Tev automātiski atgriezīsim iepriekš iekasēto piegādes maksu.Kad pasūtījums būs apmaksāts, ievadi savu draugu e-pastus un viņiem tiks nosūtīts uzaicinājums pievienoties Tavam pasūtījumam. Katrs draugs varēs pats doties uz TERRA mājaslapu, pasūtīt, ko sirds kāro, pats apmaksāt pasūtījumu un kopējais pasūtījums pēc pievienošanās laika beigām tiks piegādāts uz jums visiem kopīgo adresi!

 

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti mums uz info@terra-restorani.lv