Mūsu komanda

Mūsu komanda

Neskaitot TERRAS Restorāna pasakaini garšīgos ēdienus, mums ir izcili radoša, draudzīga, vienmēr enerģijas pilna un atsaucīga komanda. Ar mums nekad nebūs garlaicīgi!

 

TERRA Restorāna līdzīpašniece un idejas autore Ilze ir ļoti uzņēmīga, viņu visvairāk iedvesmo godīgums un savstarpējā uzticēšanās un viņai ir izcila humora izjūta – tā ir Ilzes panākumu atslēga.

 

TERRAS stiprais balsts, šefpavārs Deniss, ar sirdi un dvēseli ikdienas rod jaunas garšas virtuvē un pārsteidz ar ko neredzētu un nebjušu.

 

TERRA Restorāna vadītāja Irina ir vienmēr draudzīga, atbildīga un rūpīga. Viņa atradīs atbildi jebkuram kolēģu jautājumam.

 

TERRA Restorāna ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir banketi un dažnedažādāko pasākumu apkalpošana. Banketu organizators ir tas cilvēks, kurš uzklausot klientu vēlmes,  visu saplāno un noorganizē tā, lai klientam prieks un smaids sejā. Komanda ikdienā arī rūpējas par TERRU virtuālajā pasaulē, lai Jūs, mūsu draugi, vienmēr būtu informēti par TERRAS jaunumiem. 

 

Un, protams, neatsveramu un īpaši svarīgu lomu TERRA Restorānā spēlē mūsu smaidīgie, draudzīgie un zinošie viesmīļi un ātrie, rūpīgie virtuves darbinieki, kuri ik dienu uz darbu nāk ar prieku, jo pie mums, kā nekā, nāk priecīgi klienti!

 

Nāc ciemos pie mums uz TERRA Restorāniem un, lai Tev pielīp mūsu mīlestība uz garšīgu un veselīgu ēdienu!